Hakkımızda

Moz Mimarlık olarak bizler, 2018 yılından bu yana özverili ve kaliteli şekilde sizler için hizmet veriyoruz. Uygulama ağırlıklı olarak gerçekleştirdiğimiz mimari projelerin yanı sıra yaşadığımız dönüşümle birlikte kısa sürede etki alanımızı genişleterek günümüzde mobilya üretimi ve konut inşaatı projelerinde de güvenilir ve adından söz ettiren bir firma olarak yolumuza devam ediyoruz. Yurt içi ve yurt dışında konut işi ve mimarlık hizmetlerimiz ağırlıklı olmak üzere mobilya üretimi faaliyetlerimize de hız kesmeden devam diyoruz. Sahip olduğumuz vizyon, profesyonellik, işinin ehli çalışma arkadaşlarımız, yaratıcılığın gücü ve en önemlisi özverimiz ile her zaman doğru ve her zaman kaliteli hizmetler için çabalıyor ve sizlerin memnuniyetini kazanabilmek adına tüm gücümüzü vererek çalışıyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibimiz doğrultusunda, müşterilerimizin özel gereksinimlerini dikkate alarak projeler gerçekleştirir ve bu projelerde hem rasyonel hem finansal hem de fonksiyonel açıdan yaptığımız incelemeler sayesinde, sizlere her zaman en mükemmel çözümü ve hizmeti sunarız. Tüm hizmetlerimizi modern malzemeler ve son teknoloji imkanlar ile birlikte sunarken, hizmetimizin kaliteli bir şekilde en kısa sürede tamamlarız.

Neden Biz?

Hayal gücümüzü yaratıcılığımızla birleştirerek sizlere estetik çözümler sunarken, bu çözümlerin en kaliteli şekilde amacına ulaşabilmesi adına inovatif teknolojilerden ve gelişmiş donanımlardan yararlanıyoruz. 2018 yılından bu yana kısa sürede büyük bir gelişim gösteren firmamız, bu zamana kadar hizmet verdiği tüm müşterilerinin memnuniyetini sağlamayı başarmıştır. Gerek mimarlık gerek konut gerek mobilya konusunda alanında uzman, işinin ehli ve profesyonel bir ekiple çalışıyoruz. Moz Mimarlık olarak sizlerin isteklerini her zaman dikkate alıyor, bu istekler doğrultusunda etkin çözümleri sizlerin beğenisine sunuyoruz. Sahip olduğumuz gücü, her müşterimiz için aynı özveri ve aynı ciddiyet ile sürdürüyor, hem verimli hem de hızlı çözümler ile müşterilerimizin güvenini kazanıyoruz.

Misyon

  • Mimarlık ve mühendislik sektöründe en ileri gelen firmalardan biri olarak bu sektörlere yön veren, değer katan, örnek alınan ve prestij sahibi bir firma olmayı sürdürmek.
  • Mimarlık, mobilya üretimi ve konut projelerinde uzman kadromuz ve inovatif teknolojilerimizle, en profesyonel ve kaliteli çözümleri en uygun fiyatlarla sizlerle buluşturmak.
  • Her zaman yenilenen, kendisini geliştiren, standartların üzerinde ve yaratıcılığın zirvesinde bir firma olmak.

Vizyon

  • Tüm sorumluluklarımızın bilincinde olarak bu sorumlulukları eksiksiz bir şekilde yerine getirmek
  • Her daim müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak
  • Çalışanlarımıza değer vermek ve koşulsuz bir şekilde bünyemizde çalışmaktan memnun olmalarını sağlamak
  • Güven, saygı, sevgi, anlayış ve hoşgörü odaklı doğru ve sağlam ilişkiler kurarak yolumuza devam etmek
  • Yaratıcılık denizinden çıkardığımız fikirlerle çeşitliliği, özgünlüğü ve estetiği her daim koruyarak sürdürülebilir bir şekilde çalışmalarımızı gerçekleştirerek sektörde bir katma değere sahip olmak

Ekibimiz